AUSTRALIJU NEKA BUDE SRAMOTA: Navijač Novaka Đokovića - "Nije mu data sloboda izbora" (VIDEO)
NOVAK Đoković stigao je u Beograd, a dočekao ga je veliki broj navijača, kao i novinara.
FOTO: Novosti.rs
Na stotine ljudi čekalo je Novaka na kapiji VIP ulaza Međunarodnog aerodroma Nikola Tesla, a Novak Đoković nije razgovarao sa medijima prilikom dolaska. On je odlučio da aerodrom napusti preko alternativnog izlaza.
Jedan od navijača koji je došao da mu pruži podršku medijima se obratio na engleskom jeziku. Istakao je da Australiju treba da bude sramota zbog načina ophođenja prema Novaku Đokoviću.
- U budućnosti ćemo morati da naučimo da živimo sa kovidom. Stručnjaci kažu da će korona biti tretirana kao i grip. Smejaćemo se tada načinu na koji je tretiran Nole, naš šampion. Svako treba da ima slobodu izbora, a ona nije data Novaku Đokoviću. Australijance treba da bude sramota. Podržavaju taj režim, podržavaju Skota Morisona, što podržavaju Aleksa Hoka i taj režim. Mislio sam da ovako nešto ne može da se desi Novaku, ljut sam na ceo svet zato što su ovo dozvolili. Novak je izgubio svoju slobodu.
Preporučujemo
"NISU SVI NA STRANI NOVAKA ĐOKOVIĆA" Laslo Đere: Čuo sam neke razgovore...
17. 01. 2022. u 08:48
ĐOKOVIĆ NE MOŽE NIGDE BEZ VAKCINE Promenjena pravila i na Rolan Garosu?
17. 01. 2022. u 10:37
MEKINRO NA STRANI ĐOKOVIĆA: Tužno je kako se sve završilo, svi znamo šta se dešavalo
17. 01. 2022. u 11:18
MILANEZI OVE SEZONE NE ZNAJU SA NOVAJLIJAMA U LIGI: Jedan podatak ipak raduje navijače - evo šta se poslednji put desilo u šampionskoj sezoni
SA željom da uveća prednost na vrhu tabele Serije A, Milan će nastaviti borbu za Skudeto u nedelju popodne, kada na stadionu "Đuzepe Meaca" dočekuje Sasuolo.
14. 12. 2025. u 07:00
ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, iznedrila je i jednu nesvakidašnju situaciju koja ima veze sa sportom. Jer, najnovije sportske vesti iz Rusije tiču se ukrajinske šampionke, koja je osujećena u pokušaju terorističkog napada.
14. 12. 2025. u 16:00
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (3)