KRAJ NOVAKOVE GOLGOTE: Đoković poleteo za Dubai, avion kasnio (FOTO)

Olja Mrkić

16. 01. 2022. u 13:10

NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković viđen je kako se ukrcava u avion na let kompanije Emirejtes iz Melburna za Dubai samo nekoliko sati nakon sudske presude.

КРАЈ НОВАКОВЕ ГОЛГОТЕ: Ђоковић полетео за Дубаи, авион каснио (ФОТО)

Foto AP

Đoković je fotografisan odmah po dolasku na aerodrom nakon što nije uspeo da uveri Federalni sud da se zaustavi njegova deportacija i dozvoli mu se da ostane u zemlji i takmiči se za desetu titulu na Australijan openu, preneo je ranije australijski dnevnik Ejdž.


Najbolji teniser sveta trebalo da napustiti Melburn u 12.30 sati po srednjoevropskom vremenu, letom za Dubai ali je let malo kasnio.

Srpski as je i dalje u vazdušnom prostoru Australije, ali ono što je bitno, napustio je tlo.

Podsetimo, tročlano veće Saveznog suda jednoglasno je odbilo žalbu Đokovića na ukidanje vize, pa je on zato deportovan iz Australije i neće braniti titulu na Australijan openu u Melburnu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KRIZA NA STAMFORD BRIDŽU: Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.

13. 12. 2025. u 07:30

Komentari (13)

DRŽI IM PREDAVANJE O MOMCIMA: Vujadin zapretio ćerkama - Mirka otkrila detalje iz porodičnog doma