"NOVAK JE APSOLUTNI ŠAMPION" Ministar Udovičić posetio Đokovića (FOTO)

Olja Mrkić

26. 05. 2021. u 17:28

MINISTAR omladine i sporta Vanja Udovičić posetio je najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića i poželeo mu puno uspeha uoči Rolan Garosa i Olimpijskih igara u Tokiju.

НОВАК ЈЕ АПСОЛУТНИ ШАМПИОН Министар Удовичић посетио Ђоковића (ФОТО)

FOTO: MOS

"I van trena apsolutni šampion - o najvažnijim sportskim temama, Olimpijskim igrama, budućim projektima i mnoga toga još sa najboljim teniserom sveta Novakom Đokovićem!" napisao je ministar.

Udovičić i Đoković razgovarali su o bogatom sportskom letu koje nas očekuje, ali i o mnogim drugim temama, kao što su mladi u svetu sporta, ali i o trenutnom stanju u sportu usled pandemije korona virusa.

FOTO: MOS

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KRIZA NA STAMFORD BRIDŽU: Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.

13. 12. 2025. u 07:30

Komentari (0)

DRŽI IM PREDAVANJE O MOMCIMA: Vujadin zapretio ćerkama - Mirka otkrila detalje iz porodičnog doma