STRAŠNA TRAGEDIJA: Sedmoro mladih veslača poginulo u jezivoj saobraćajnoj nesreći
Sport je zadesila istinska tragedija.
Foto: Free Images Pixabay
U saobraćajnoj nesreći koja se desila na auto-putu u brazilskoj saveznoj državi Parani, sedmoro mladih sportista je izgubilo život.
Kombi u kome se nalazila veslačka ekipa iz grada Pelotas gotovo je u potpunosti uništen kada je na njega naleteo veliki kamion koji, iz zasad nerazjašenjenih razloga, nije kočio.
Vraćajući se sa veslačkog takmičenja, devet osoba je poginulo u ovoj nesreći, i to:
Veslači Henri Fontura (15 godina), Žoao Kerčiner (17), Samjuel Lopez (15), Nikol da Kruz (15), Anhel Vidal (16), Helen Beloni (20), Vitor Fernandes (17), zatim trener veslačke ekipe Oguner Tiso (43) i vozač Rikardo Leal de Kunja (52).
Jedini preživeli veslač iz kombija je 17-godišnji Žoao Milgareho.
Bonus video: In memoriam - Pele
Preporučujemo
KAD NIKOLA JOKIĆ NAREDI! Denver ispunio želju najboljem košarkašu sveta
22. 10. 2024. u 14:08
SRAM VAS BILO, CRNOGORCI! Novak Đoković se oglasio zbog dešavanja u Podgorici
22. 10. 2024. u 19:16
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za subotu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
28. 02. 2026. u 07:00
"ALI, JA SAM AMER!", "NE, TI SI RUS! MARŠ ODAVDE!" Skandal! Zabranili mu da učestvuje na Svetskom prvenstvu!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" - šokirale su i Amerikance.
27. 02. 2026. u 13:48
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)