SRBIJA U TREĆEM ŠEŠIRU: Rukometašice će 18. aprila u Beču saznato s kim će igrati u grupi na Evropskom prvenstvu
ŽREB za EP za rukometašice od 28. novembra do 15. decembra u Insburku, Beču (Austrija), Segedinu (Mađarska) i Bazelu (Švajcarska) održaće se 18. aprila (18.00) u austrijskoj prestonici. Srbija je u trećem šeširu, u kojem su i Slovenija, Hrvatska, Poljska, Severna Makedonija i Island.
FOTO: RSS
U prvom su: Norveška, Danska, Crna Gora, Francuska, Švedska, Holandija, u drugom: Nemačka, Španija, Rumunija, Mađarska, Švajcarska, Austrija, a u četvrtom: Češka, Ukrajina, Turska, Farska Ostrva, Portugalija i Slovačka.
Podsetimo, sve selekcije biće podeljene u šest grupe. Prva dve idu u drugu fazu, gde će reprezentacije biti podeljene u dve grupe sa šest ekipa. Polufinale i mečevi za medalju igraju se u Beču.
Preporučujemo
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
NEVERICA U DENVERU! Nove informacije o povredi Nikole Jokića (VIDEO)
Denver je poražen na gostovanju Klivlendu, međutim to sada manje brine navijače Nagetsa, pošto se u dvorani pojavio Nikola Jokić i bodrio svoje saigrače.
03. 01. 2026. u 08:27 >> 08:27
OVO SU KRILI: Isplivala dugo čuvana tajna Ane i Bastijana
RAZVOD Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera bila je jedna od glavnih vesti prethodne godine.
02. 01. 2026. u 08:40
Komentari (0)