PREMINUO MARO PERAK: Poznati hrvatski MMA borac poslednju borbu imao je u Donjecku protiv heroja iz Donbasa

Olja Mrkić

27. 07. 2022. u 16:27

POZNATI hrvatski MMA Borac Maro Perak preminuo je u 40. godini, a uzrok smrti nije zvanično objavljen.

ПРЕМИНУО МАРО ПЕРАК: Познати хрватски ММА борац последњу борбу имао је у Доњецку против хероја из Донбаса

Foto: Printskrin Youtube

Kao mogući uzrok navodi se epileptični napad koji je imao u svojoj kući.

Perak je u bogatoj karijeri bio prvak u teškoj i poluteškoj kategoriji – u MMA karijeri imao je 25 pobeda, osam poraza i jednu nerešenu borbu.

Poslednji put borio se 2017. godine, kada ga je savladao Nikita Krilov, a taj meč su mediji u Donbasu najavljivali uvredama na račun Dubrovčanina.

„Naci-ustaško smeće, hrvatski MMA borac Maro Perak, kaže da planira da nokautira našeg heroja iz Donbasa, Nikitu Krilova“, pisali su ruski portali.

BONUS VIDEO - Umalo tuča na meču u Nišu

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

MEĐUNARODNI DAN VOLONTERA: Snaga zajedništva i solidarnosti