RUSKINJA SE EMOTIVNO SLOMILA: Mrzim sve! Nikada više neću stati na led
RUSKE klizačice definitivno su obeležile Zimske olimpijske igre u Pekingu. Kamila Valijeva bila je u centru pažnje od samog početka. Najpre zbog sjajnih nastupa, a zatim i doping skandala.
FOTO: Tanjug/AP
Međutim, slobodni program i borbu za odličje obeležila je jedna druga Ruskinja - Aleksandra Trusova.
Iako je imala skoro savršen program koji je besprekorno izvela, ostala je bez zlata i morala je da se zadovolji srebrnom medaljom.
To je veoma teško podnela i dugo je odbijala da se pojavi na svečanoj dodeli medalja.
- Nikad više neću izaći na led. Nikad! Mrzim ovo! Nemoguće! Ne može to na ovakav način. Neću ići na dodelu medalja. Svako ima zlato osim mene! Mrzim sve - pričala je Trusova kroz suze. Završila je takmičenje na drugom mestu, sa četiri boda manje u odnosu na novu olimpijsku šampionku Anu Ščerbakovu.
Ipak, ona se na kraju smirila i izašla na podijum gde joj je uručena medalja. Zlatnu medalju je osvojila Ana Ščerbakova sa ukupnim skorom od 255.95 poena, dok je Aleksandra Trusova, takođe Ruskinja, završila takmičenje na drugom mestu sa 251.73 poena. Treće mesto osvojila je Kaori Sakamoto iz Japana sa 233.23 poena, dok je Valijeva ostala na 224.09.
Bonus video: Najveći olimpijski skandal - Pendrekom prebijena klizačica da bi druga pobedila
Preporučujemo
CIRKUS U REŽIJI CRNOGORACA: Na Kolašinu nameštali olimpijske norme za Peking?
16. 02. 2022. u 13:34
OLIMPIJSKA DRAMA ZA ISTORIJU! Rusko čudo od deteta se kući vraća bez medalje!
17. 02. 2022. u 15:23
NEPRIJATAN GOST NA OLD TRAFORDU: Junajted juri Ligu šampiona, "trešnjice" treći uzastopni trijumf na Teatru snova
MANČESTER junajted će i drugog ponedeljka zaredom spustiti zavesu na kolo Premijer lige, kada na „Old trafordu“ ugosti Bornmut (21.00) u meču koji može mnogo da kaže o stvarnom dometu tima Rubena Amorima.
15. 12. 2025. u 09:00
RUSKA BABA ZAPREPASTILA CEO SVET: Ima 77 godina i upravo je uradila - ovo (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - tiču se jedne bake.
15. 12. 2025. u 16:19
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (1)