TEŠKA MISIJA U UŽICU Košarkaši Sloge nastavljaju borbu za opstanak
Posle poraza od lidera, ekipe Mladosti iz Zemuna, u meču u kojem su prokockali prednost od čak 17 poena, košarkaši kraljevačke Sloge nemaju mnogo vremena da tuguju za prosutim bodovima.
FOTO: KK Sloga
Već u četvrtak, u 22. kolu Košarkaške lige Srbije, kraljevački „beli“ nastavljaju grčevitu borbu za opstanak u ovom rangu.
Pred njima je težak zadatak da u Užicu eventualno iznenade više nego solidnu ekipu Slobode.
U dosadašnjem toku KLS Užičani su na svoj bodovn konto upisali 11 pobeda i osam poraza i uz dva odložena meča nalaze se u sigurnoj zoni.
S druge strane, Sloga je ostvarila sedam pobeda i 13 neuspeha i trenuto je na deobi poslednjeg mesta na tabeli.
Preporučujemo
AMERIKANAC BI DA IDE IZ ZVEZDE: O'Brajant zatražio raskid ugovora sa crveno-belima
17. 02. 2021. u 12:15
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan deklasirana od Crne Gore. Bolja ekipa zasluženo ide dalje, ali uz ne mali skandal.
07. 12. 2025. u 19:40
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)