BIVŠI NBA KOŠARKAŠ PREMINUO U ZATVORU: Robijao zbog silovanja devojčice
NEKADAŠNjI NBA košarkaš Edi Džonson umro je u 65. godini u zatvoru u Floridi, gde je služio doživotnu kaznu!
Foto: EPA
Džonson je imao nadimak "Brzi Edi", a 1977. godine draftovan je od strane Atlante u kojoj je boravio sve do 1986. Potom je igrao kratko za Klivlend, Tampa Bej Trilerse i Sijetl Supersonikse.
U sezoni 1986/87, Džonson je izbačen iz redova Sijetla zbog upotrebe kokaina, da bi ga i NBA liga doživotno suspendovala. Dva puta je bio zatvaran zbog oružane pljačke, prevare i trgovine drogom, dok je 2006. osuđen na doživotnu zbog silovanja osmogodišnje devojčice.
Tokom karijere u NBA ligi beležio je 15.1 poen u proseku, a zanimljivo je to da je umro još 26. oktobra od "nepoznate bolesti." Međutim, tek 3. novembra je njegova smrt potvrđena.
(Telegraf)
Preporučujemo
DRASTIČNA TRANSFORMACIJA: Stef Kari drastično promenio izgled, navijači zapanjeni (FOTO)
03. 11. 2020. u 16:23
IMA SE, MOŽE SE: Dončić iskeširao 2,7 miliona dolara za kuću u Dalasu
31. 10. 2020. u 21:20
UHAPŠEN ZBOG NAPADA NA DEVOJKU: Košarkaš Toronto Reptorsa Terens Dejvis iza rešetaka
29. 10. 2020. u 00:45
ZAKUVALO SE: Milan ima priliku da se pobedom u velikom derbiju ozbiljno približi vodećem Interu!
POSLE veoma bitne pobede nad Interom u "Derbi Dela Madonini", Milan gostuje Laciju u nedelju uveče sa jasnim ciljem ,nastaviti poteru za večitim rivalom u borbi za titulu (20.45).
15. 03. 2026. u 07:30
UKRAJINAC U SRBIJI OKRENUO LEĐA RUSKOJ ZASTAVI: Nije mogao ni da sanja šta će potom da se desi (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju i Ukrajinu - "uplela" se i Srbija.
14. 03. 2026. u 21:45
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)