FENERBAHČE JE NA FAJNAL FORU EVROLIGE: Pariz pao u produžetku

Јелена Симаиновић

29. 04. 2025. u 22:50

Košarkaši Pariza poraženi su na domaćem terenu od Fenerbahčea rezultatom 88:98 (80:80) posle produžetka, u okviru trećeg meča četvrtfinalne serije u Evroligi.

ФЕНЕРБАХЧЕ ЈЕ НА ФАЈНАЛ ФОРУ ЕВРОЛИГЕ: Париз пао у продужетку

Foto: Profimedia

Fenerbahče je ovom pobedom došao do konačne pobede u seriji (3-0), te tako prvi obezbedio plasman na Fajnal-for u Abu Dabiju.

Pariz je ove sezone činio čuda u Evroligi, u prvoj sezoni stigao je do četvrtfinala, ali je Fenerbahče opravdao ulogu favorita.

Foto: Profimedia

Ceo meč je bio veoma napet i neizvestan, a Ti Džej Šorts je pogodio sa poludistance za produžetak. Imala je turska ekipa napad za pobedu, ali se Vejd Boldvin spetljao i nije bio precizan.

U produžetku je sjajan bio Tarik Biberović, koji je sam napravio seriju 0:7 i trasirao put ka pobedi svom timu. Priključio se i Najdžel Hejs-Dejvis, koji je bio siguran kada je bilo najpotrebnije i Pariz pre svega u napadu nije imao odgovor.

Bonus video: Crno-bela simfonija - predstavljanje igrača KK Partizan

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KRIZA NA STAMFORD BRIDŽU: Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.

13. 12. 2025. u 07:30

Komentari (0)

PREPLAKALA SAM CELU NOĆ: Karleuša u panici zbog privatnih snimaka i slika - Sve smo pretražili, prevrnuli... (VIDEO)