BIVŠI TRENER ZVEZDE NA KLUPI MONAKA? Evo ko bi mogao da zameni Sašu Obradovića

Časlav Vuković

18. 11. 2024. u 22:33

MONAKO se ovog ponedeljka rastao sa Sašom Obradovićem, a već je krenulo da se priča ko bi mogao da nasledi srpskog stručnjaka na klupi Kneževa.

БИВШИ ТРЕНЕР ЗВЕЗДЕ НА КЛУПИ МОНАКА? Ево ко би могао да замени Сашу Обрадовића

Foto: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER

Ulogu vršioca dužnosti obavljaće Manučar Markoišvili, a kako javlja novinar Mateo Andreani kandidat za stratega ekipe iz Monte Karla je bivši šef stručnog štaba Crvene zvezde Duško Ivanović.

Obradoviću je presudio poraz u prvenstvu Francuske od Le Mana. Monako u šampionatu ima učinak 6-3, a Evroligi 6-4 i sve je to razlog rastanka.

Ovo je Srbinu bio drugi mandat na klupi Monaka, prethodno je tim predvodio od 2019. do 2020. godine.

Bonus video:  Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KRIZA NA STAMFORD BRIDŽU: Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.

13. 12. 2025. u 07:30

Komentari (0)

PREPLAKALA SAM CELU NOĆ: Karleuša u panici zbog privatnih snimaka i slika - Sve smo pretražili, prevrnuli... (VIDEO)