''BOMBA'' NA MALOM KALEMEGDANU: Najbolji šuter Olimpijakosa dolazi u Crvenu zvezdu?
Kako pišu grčki mediji, jedan od najboljih košarkaša Olimpijakosa Ajzea Kenan mogao bi da obuče dres Crvene zvezde.
FOTO: EPA
Oni tvrde da su crveno-beli iz Beograda glavni kandidati da ga dovedu, ali su pored njih za njega zainteresovani još i italijanski timovi.
Kenan ima 33 godine i visok je 183 centimetra. Ove godine je u proseku beležio 11,1 poen uz 1,2 skoka, 1,4 asistencije i 0,9 ukradenih lopti. U Evropi je nosio dresove Uniksa iz Kazanja i Galatasaraja.
Preporučujemo
ŠOK ZA ŠOKOM! Novak Đoković doživeo pred četvrtfinale Rolan Garosa nešto što nikada nije
04. 06. 2024. u 11:27
LOŠE VESTI SA ROLAN GAROSA! Novak Đoković otkazao trening i otišao u bolnicu
04. 06. 2024. u 10:18
"TI ZNAŠ BOLjE OD MENE!" Evo na koga je Novak Đoković pobesneo na Rolan Garosu
04. 06. 2024. u 08:32
Zvezda može da overi titulu u Večitom derbiju: Desetokovani Partizan ima svoje motive da dođe do bodova
PRAZNIK srpskog fudbala, večiti derbi, 179. u istoriji biće odigran danas na stadionu Rajko Mitić od 17 časova.
26. 04. 2026. u 09:28
NBA liga izbacuje Srbina?! Šok vesti stigle iz sedišta NBA lige u Denver, Nikola Jokić i Nagetsi strepe!
Nikola Jokić ne briljira ovih dana na NBA parketima kako se to očeivalo nakon što je drugu godinu zaredom obezbedio da završi ligaški deo sezone sa tripl-dabl prosekom u statistici, ali pažnju američke javnosti još nešto privlači vezano za nezgodnu situaciju u kojoj su se srpski košarkaš i njegov klub našli.
26. 04. 2026. u 20:33
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (0)