SAD ĆE SVIMA BITI JASNO: Jokićev saigrač iskreno govorio o srpskom centru i svima zapušio usta!
Jedan od najboljih igrača Denvera Majkl Porter Džunior govorio je za američke medije o Nikoli Jokiću i njegovim liderskim sposobnostima.
FOTO: EPA
On je dodao da Jokić svojim primerom pokazuje kakav je lider.
– Kakav je Jokić kao lider? On nama svima na sopstvenom primeru pokazuje kako treba, a zapravo ne priča previše. Povremeno hoće, ali… Znate da mnogi pričaju da ga ne zanima košarka, samo konji, ali taj tip – svakodnevno ponavlja svoje rutine kako niko drugi ne ponavlja. Ako neko stigne do tih visina, to je onda samo do toga. Jokić svaki dan disciplinovano prati svoj program i on je tip koji svojim primerom nama govori kako treba da radimo i ponašamo se – otvoreno je rekao Porter.
Jedan od najboljih trojkaša je dodao i da Jokić ne očekuje MVP priznanje ove sezone, što je samo dokaz njegove skromnosti.
– Ne mislim da će dobiti MVP jer ga prosto nije briga. Kada dođe do priče oko tome, kaže da igra dobro, ali da ima i drugih igrača koji to zaslužuju. Kod nas nema ega u svlačionici, što nije slučaj u drugim svlačionicama – objasnio je Porter.
Podsetimo, Denver gubi u polufanlnoj seriji plej-ofa protiv Minesote 1:0, a sledeća utakmica je na programu u noći između ponedeljka i utorka.
BONUS VIDEO: Košarkašice Mege osvojile Kup pobedom nad Partizanom
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za subotu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
28. 02. 2026. u 07:00
"ALI, JA SAM AMER!", "NE, TI SI RUS! MARŠ ODAVDE!" Skandal! Zabranili mu da učestvuje na Svetskom prvenstvu!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" - šokirale su i Amerikance.
27. 02. 2026. u 13:48
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)