"GROBARI" POMNO PRATE SITUACIJU: Tavares propustio meč protiv Saragose, poznato da li igra protiv Partizana

Александар Илић
Aleksandar Ilić

30. 04. 2023. u 12:06

Centar Reala Valter Tavares normalno je trenirao sa ekipom pred početak meča 30. kola ACB lige protiv košarkaša Saragose i igraće u utorak protiv Partizana.

ГРОБАРИ ПОМНО ПРАТЕ СИТУАЦИЈУ: Таварес пропустио меч против Сарагосе, познато да ли игра против Партизана

FOTO: FIBA.Basketball

Uprkos činjenici da je trenirao pre meča, Tavares je izostavljen iz ekipe za utakmicu protiv Saragose, jer trener Čus Mateo očigledno želi da ga sačuva za utorak i duel protiv Partizana, treći u četvrtfinalnoj seriji Evrolige.

Osim Tavaresa, van tima u meču protiv Saragose ostali su Mario Hezonja i Fabijan Kozer, dok su među 12 igrača i Gabrijel Dek i Geršon Jabusele, koji su suspendovani u Evroligi zbog tuče u meču protiv Partizana i neće igrati u utorak.

BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

TRAMP AMINOVAO, CELA RUSIJA BESNA! Najnovije vesti iz Amerike su potpuno neverovatne