CRNA GORA, PROĆI MORA: Komšije na korak od plasmana u osminu finala
KOŠARKAŠKA reprezentacija Crne Gore pobedila je danas Bugarsku rezultatom 91:81 u utakmici trećeg kola, grupe A na Evropskom prvenstvu.
FOTO: FIBA.Basketball
Crna Gora nakon tri meča ima dve pobede i poraz, dok je Bugarska bez pobede.
Ovim trijumfom, izabranici Boška Radovića su se približili plasmanu u osminu finala.
Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Vladimir Mihailović sa 23 poena, Igor Drobnjak i Bojan Dubljević postigli su po 17, a Nemanja Radović je dodao 16.
Odličnu partiju u dresu Bugarske pružio je Aleksandar Vezenkov koji je postigao 26 poena, dok je Stanimir Marinov dodao 20.
Crnogorci će u narednom kolu igrati protiv Španije, u utorak.
BONUS VIDEO: Trening Pešićevih "orlova" na Evropskom prvenstvu
JUVE "PLAČE" ZA VLAHOVIĆEM: Srbin baš fali "staroj dami" koja bi se da je on tu borila za titulu!
POSLE propuštene prilike da protiv Lećea upiše novu pobedu za vikend, Juventus će tražiti brz odgovor u utorak veče kada gostuje Sasuolu na "MAPEI stadionu" u okviru 19. kola Serije A (20.45).
06. 01. 2026. u 07:30
DOSAD NEZABELEŽENO! Novak Đoković snimljen kako moli za ovo (VIDEO)
Novak Đoković se pobrinuo da najnovije vesti iz tenisa - budu nesvakidašnje.
06. 01. 2026. u 15:38
AKO VAM AUTO PROKLIZA: Savet automobiliste koji može spasiti živote - kako bezbedno voziti po SNEGU
ČEDOMIR Brkić objasnio je kako vozači treba da pravilno očiste automobile nakon snežnih padavina, ali i kako da voze, upravljaju i ponašaju se u saobraćaju.
05. 01. 2026. u 19:27
Komentari (0)