ŠENGELIJA NAPUSTIO CSKA: Ne mogu više da igram za ovaj tim
GRUZIJSKI košarkaš Tornike Šengelija objavio je da više neće igrati za CSKA.
Foto: EPA-EFE/MATTEO BAZZI
On je ovu odluku doneo nakon što je Rusija napala Ukrajinu.
- Doneo sam ovu odluku nakon što je Rusija izvršila invaziju na Ukrajinu. Ne mogu više da igram za tim ruske armije - rekao je Šengelija.
Krilni centar je od 2020. godine član moskovskog velikana i bio je jedan od najboljih igrača ove sezone u ekipi koju sa klupe predvodi Dimitris Itudis.
U karijeri je još igrao za Valensiju, Šarlroa, Pepinster, Bruklin Netse, Čikago Bulse, Baskoniju i na kraju CSKA.
BONUS VIDEO: Zvezda podigla pehar Kupa Srbije
Preporučujemo
ĐOKOVIĆ SE BRZO VRAĆA NA PRVO MESTO: Poznato kada će Novak opet biti na čelu ATP liste
26. 02. 2022. u 10:48
JOKIĆEVA OSVETA! Nikola se nameračio da velikom rivalu pokaže gde mu je mesto!
VEČERAS nas očekuje duel između Nagetsa i Tandera, a mi očekujemo da će Jokić biti posebno motivisan zbog dešavanja na poslednjem meču ovih timova.
09. 03. 2026. u 12:30
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (1)