DEJAN RADONJIĆ: Pronašli smo energiju za pobedu i trofej

Марко Паунић
Marko Paunić

14. 06. 2021. u 09:26

OVO je bila borba za trofej, potrebno je da koncentracija bude adekvatna, kakva nije bila u drugom meču.

ДЕЈАН РАДОЊИЋ: Пронашли смо енергију за победу и трофеј

FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović

Pronašli smo energiju, nije to bilo nimalo lako, potrošnja je bila velika, rekao je trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić posle pobede sinoć protiv Mege i osvojene titule šampiona Srbije.

"Dobrom odbranom smo došli do pobede. Završili smo sezonu s velikim zadovoljstvom. Uz sve probleme koje smo imali, a bilo ih je stvarno mnogo otkada sam ja došao, da mogu da kažem da je ovo veliki uspeh. Momci su jedva maltene stajali na nogama", rekao je Radonjić.

Dodao je da mu je posebno drago zbog sjajne partije Lengstona Hola, koji je dobrim delom sezone bio osporavan od strane javnosti i navijača.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na Bernabeu

DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"

MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.

25. 02. 2026. u 06:27

Komentari (0)

HITNO MORAŠ DA NAPUSTIŠ UKRAJINU Američki predsednik upozorio Zelenskog: Vladimire, postoji pretnja