Nervozni su bili igrači Srbije u drugom poluvremenu protiv Brazila koji je tada pojačavao pritisak, pa je popustila koncentracija i uskoro smo se našli u zaostatku.

Komentari (2)

NASA POSLA

25.11.2022. 09:25

NEK SE TADIC UPITA, KOLIKO JE UDARACA UPUTIO NA GOL BRAZILA? SRAMOTA! ni 30 sekund nisu mogli da zadrze loptu, nego su je odmah gubili, branili smo se sa deset igraca i golmanom, dok su brazilci napadali isto sa deset igraca, a nasi asovi svetskog glasa (bar tako smatraju sami sebe) ni jedne kontre nisu uspeli da naprave. Veliki je nedostatak sto Filip Kostic nije igrao, jer je jedini igrac u nasoj ekipi, koji zna da ubacuje lopte u kazneni prostor, tj. tamo gde treba. Nasi su mediji toliko naduvali nase igrace, pred pocetak SP, da covek pomisli, ko je Nejmar u odnosu na nekog Mitrovica, Vlahovica, Tadica, Sergeja Milinkovica. Igrali smo 90 i nesto minuta, da ni jedan udarac nismo uputili na gol Brazila. Zahvalimo sreci i nasem golmanu, sto nas Brazil nije isprasio sa 6:0! Nama nista drugo ne preostaje, nego da sanjamo, kako imamo tim svetske klase, ali nazalost to je samo san.