HOROR POVREDA FUDBALERA BORCA: Šuljagić polomio nogu Ratkoviću (VIDEO)

25. 04. 2021. u 09:24

U 29. kolu Prve lige Srbije Borac je slavio sa 2:0 protiv Žarkova, ali je utakmica ostala u drugom planu.

ХОРОР ПОВРЕДА ФУДБАЛЕРА БОРЦА: Шуљагић поломио ногу Ратковићу (ВИДЕО)

Nažalost,  utakmicu između Borca i Žarkova je obeležio težak prekršaj golmana gostiju Rastka Šuljagića koji je u 29. minutu polomio nogu napadaču domaćih Andriji Ratkoviću.

Zatrčao se u 28. minutu fudbaler domaćih u kontru, golman Žarkova istrčao da preseče akciju, ali je promašio fudbal i žestoko pokupio Ratkovića.

Tom prilikom polomio mu je levu potkolenicu i dobio samo žuti karton... Igrači su se uhvatili za glavu, neki nisu mogli ni da gledaju, pa je bilo jasno da je start mnogo ozbiljniji nego što se činilo.

Intervenisala je i hitna pomoć koja je momka odvezla u bolnicu. Glavni arbitar Valdimir Šegrt je zatim pokazao golmanu Žarkova put u svlačionicu.