PRVI PUT PONOSAN ŠTO JE PRIMIO GOL: Srpski golman zahvalio Mesiju na poklon pivu
ČUVAR mreže holandskog Mastrihta, koji u tom klubu vrši i ulogu trenera golmana, Vladan Kujović, jedan od trojice Srba koji su Leu Mesiju "pomogli" da obori svetski rekord od 644 gola za Barselonu.
Instagram printskrin
Kujović je bio 41. žrtva Argentivca na putu do obaranja Peleovog rekorda, a gol o kome je reč postignut je na utakmici Barselona - Levante u sezoni 2007/2008.
Na žalost po Kujovića, Mesi nije bio jedini strelac na tom meču, pošto je Kamerunac Eto postigao het-trik, a u listu se upisao i Ćavi Ernandes za ukupnih 5:1.
- Prvi put sam ponosan zbog primljenog gola - napisao je bivši juniorski reprezentativac Srbije na Instagramu i pohvalio se flašom sa brojem 41.
Preporučujemo
STOJKE NIJE NI DOBIO PIVO A MORAĆE DA GA VRATI? Santos osporio Mesijev rekord!
27. 12. 2020. u 15:37
KRAUČ SVE NASMEJAO: Bivši engleski fudbaler u svom stilu prokomentarisao Mesijev rekord
23. 12. 2020. u 19:54
HAMBURG SE U STILU VRATIO U BUNDESLIGU: Nekadašnji prvak Evrope je daleko od zone ispadanja i ne zna za poraz više od mesec dana
SERIJU od pet vezanih mečeva četa Merlina Polcina pokušaće da produži na "Meva areni" gde je od 20.30 dočekuje Majnc.
20. 02. 2026. u 08:18
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)