BEZ POBEDNIKA U DERBIJU KOLA SERIJE A: Milinković-Savić doneo bod Laciju protiv Intera (VIDEO)

04. 10. 2020. u 17:07

FUDBALERI Lacija odigrali su nerešeno sa Interom 1:1 na svom terenu u 3. kolu Serije A. Jedini pogodak za domaće bio je delo Sergeja Milinković-Savića.

БЕЗ ПОБЕДНИКА У ДЕРБИЈУ КОЛА СЕРИЈЕ А: Милинковић-Савић донео бод Лацију против Интера (ВИДЕО)

Opravdao je ovaj meč epitet derbija, iako su viđena samo dva gola. Bilo je dobrih prilika. Ipak, na kraju su ekipe podelile po bod.

Lacio je bolje otvorio utakmicu, imao dobru priliku preko Luiza Alberta, ali je njegov pokušaj zaustavio Samir Handanović.

Nedugo potom gosti su došli do prednosti. Igrao se 30. minut kada je Lautaro Martinez doveo ekipu Antonija Kontea do prednosti. Argentinac se najbolje snašao u gužvi i sa pet metara matirao Tomasa Strakošu.

U nastavku utakmice nebesko-plavi su krenuli po izjendačenje i do njega su došli u 55. minutu kada je Milinković-Savić odličnim udarcem glavom savladao Slovenca na golu Intera.

Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata, ali su viđena dva crvena kartona. Za tim iz Rima je meč pre kraja završio Ćiro Imobile, dok su "nerazuri" ostali sa desetoricom zbog isključenja Stefana Sensija.

Lacio se sada nalazi na devetom mestu na tabeli sa četiri boda, dok je Inter treći sa sedam.