SERIJA A: "Petarda" Intera, Specija došla do prve pobede (VIDEO)

30. 09. 2020. u 21:31

FUDBALERI Intera pobedili su Benevento kao gosti sa 5:2, u zaostalom meču prvog kola italijanske Serije A.

СЕРИЈА А: Петарда Интера, Специја дошла до прве победе (ВИДЕО)

Dominirali su u potpunosti izabranici Antonija Kontea i nijednog momenta nisu dozvolili domaćinu da se ponada da može da ih ugrozi.

Golove za "nerazure" su postigli Romelu Lukaku, koji je dva puta bio precizan, potom Roberto Galjardini u 25, Ašraf Hakimi u 42. i Lautaro Martines u 71. minutu.

Strelci za novajliju u Seriji A su bili Đanluka Kaprari u 34. i 76. minutu.

Srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov odigrao je svih 90 minuta za Inter.

Posle dva kola Inter ima dve pobede, dok Benevento ima jednu pobedu i jedan poraz.

U istom terminu, Specija je kao gost savladala Udineze sa 2:0. Nema sumnje da je ovo veliki trijumf za još jednog navajliju u najjačem rangu italijanskog fudbala.

Oba gola za goste postigao je Andrej Galabinov. Treba reći da je Specija od 66. minuta igrala sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Klaudijo Terzi.

Ni to nije pomoglo timu sa "Frijulija" da izbegne poraz, čak je primio i drugi gol.

Udineze ima dva poraza, dok je Specija zabeležila jednu pobedu i jedan poraz.