ARGENTINCI JAVLJAJU: Mesi doneo konačnu odluku
U svetu sporta se u poslednje vreme najviše priča o tome gde će karijeru nastaviti Lionel Mesi, nakon što je on naveo da želi da napusti Barselonu.
foto: EPA
Pominjali su se brojni klubovi kao sledeća stanica magičnog Argentinca. Najveće šanse su davane Mančester sitiju da može da potpiše Lea. Ipak, izgleda da se to neće desiti.
Kako javlja argentinski "Tyc Sports" koji se poslednjih dana bavi gotovo samo Mesijem, izveštava da je 33-godišnjak iz Rosarija doneo odluku.
Prema njihovim saznanjima on će ostati u Barseloni. Tvrde da je on to odlučio još u utorak, kako bi izbegao sudske postupke i ružan rastanak sa voljenim klubom.
Kako javljaju argentinski mediji Mesi će ostati u Barseloni/foto: EPA
Mesi bi trebalo na "Nou Kampu" da ostane do isteka ugovora, a to je do kraja sledeće sezone, a onda se može očekivati da promeni sredinu.
Očigledno da kapiten Barselone nije želeo da mu debakl protiv Bajerna bude poslednji meč u klubu u kojem je proveo celu karijeru.
Ukoliko se desi da Mesi jednog dana ode iz katalonskog giganta, navijači su zaslužili da to bude onako kako dolikuje, da isprate najvećeg uz gromoglasan aplauz i zahvale mu za sve što je uradio za Barselonu.
Preporučujemo
DOMAĆI ZADATAK NA TEMU "TRENERSKI POSAO": Kerik radi sjajne stvari na klupi Junjateda koji je sve bliži plasmanu u Ligi šampiona!
OD dolaska nekadašnjeg "vojnika" Ser Aleksa Fergusona Junajted igra odlično, popeo se na treće mesto, a večeras ga očekuje još jedan veoma težak zadatak jer gostuje na "Vitalitiju" gde će ga dočekati razigrani Bornmut (21.00).
20. 03. 2026. u 07:10
PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NjIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i - sportske događaje. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" vezane su za Italiju. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja. A ruski predsednik Vladimir Putin je zbog toga i te kako oduševljen, te je rešio da nestvarne heroje hitno odlikuje. Pred jednim od njih je i kleknuo.
19. 03. 2026. u 19:58
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)