ČUKARIČKI PREKINUO SERIJU POBEDA: Bez golova u Gornjem Milanovcu

28. 08. 2020. u 21:36

UTAKMICA šestog kola Linlong Superlige Srbije između Metalca i Čukaričkog odigrana u Gornjem Milanovcu završena je najnepopularnijim rezultatom - 0:0.

ЧУКАРИЧКИ ПРЕКИНУО СЕРИЈУ ПОБЕДА: Без голова у Горњем Милановцу

Prvo poluvreme je bilo izjednačeno i obe ekipe su imale po nekoliko prilika, ali put do mreže nije pronađen.

Drugih 45 minuta prošlo je u nešto defanzivnijoj igri domaćina, koji je bio zadovoljan bodom. "Brđani" nisu uspeli da krunišu golom terensku inicijativu, pa je meč okončan bez golova.

Čukarički je posle tri vezane pobede upisao remi, ali će bar do sutra ostati na drugoj poziciji na tabeli. Metalac je trenutno 11. na tabeli i tri meča ne zna za poraz.

U prvom meču ovog kola Inđija je savladala Javor sa 3:2.