"OSTAJE ŽAL ŠTO NISMO OTIŠLI NA SVETSKO PRVENSTVO!" Kapiten Srbije Filip Kostić nakon meča sa Letonijom
Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Filip Kostić sumirao je utiske nakon pobede "orlova" nad Litvanijom (2:1) u poslednjem kolu kvalifikacija za Mundijal.
FOTO: FSS
Nakon meča je pred kamere TV Arena sport stao kapiten Filip Kostić, koji je u prvi plan stavio to što Srbija nije na Mundijalu.
- Jeste, ima dosta novih i dobrih stvari za koje nam treba vreme da ih usavršimo i naviknemo se. Dobro je što smo dobili, ostaje žal što nismo otišli na SP. Sada sam pričao sa saigračima, moramo da preuzmemo odgovornosti, nismo uspeli čak ni kao drugi da idemo u baraž. Selektor će moći da podvuče crtu, šta je dobro, šta može bolje, čestitam svima i idemo dalje.
Na kraju ističe i budućnost, koja mora biti ispuinjena boljim rezultatima
- Imamo budućnost, došao je novi selektor, motiviše nas, radimo puno, mislim da će u budućnosti biti puno, puno bolje - kazao je Filip Kostić.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
NEVEROVATAN KRAJ KVALIFIKACIJA ZA MUNDIJAL! Srbija preokretom pobedila Letoniju u Leskovcu - i to kako! (VIDEO)
16. 11. 2025. u 19:51 >> 19:51
ALBANCI ZAPANjENI: Evo šta se u Sloveniji desilo navijačima lažne države (FOTO)
16. 11. 2025. u 14:25
PARTIZAN SE HITNO OGLASIO O NOVOM TRENERU! Na pomolu još jedna promena?!
16. 11. 2025. u 13:07
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)