ZGROZIO CELU SRBIJU! Reprezentativac Nemačke otišao na Kosovo i pozirao ispred UČK spomenika (FOTO)
NI stida ni srama!
FOTO: Tanjug/AP
Naime, fudbaler Borusije Dortmund Karim Adejemi definitivno će ući na listu jednog od najomraženijih sportista kada je u pitanju javnost u Srbiji, a sve zbog sramotnog poteza koji je napravio ni on ne zna zašto.
Reprezentativac Nemačke ovih dana boravi na Kosovu, južnoj srpskoj pokrajini, gde odmara sa suprugom Loredanom - poznatom reperkom albanskog porekla.
Tom prilikom as Borusije iz Dortmunda zgrozio je svojim ponašanjem, jer je pokazivao albanskog orla i pozirao ispred spomenika terorističke UČK organizacije koja je činila zločine nad Srbima i ostalim civilniom nealbanskim stanovništvom.
Inače, Adejemi je u brak sa Loredanom, inače sedam godina starijom od njega, stupio krajem 2024. Zanimljivo, zbog nje je čak bio i pred suspenzijom od strane kluba. Razlog - totalno odsustvo glave od terena i fudbala.
Ove sezone je odigrao 36 utakmica za Milionere u svim takmičenjima, imao učinak od 12 golova i devet asistencija.
Bonus video: Sada je sve jasno - evo šta ruski navijači stvarno misle o Kosovu
Preporučujemo
SAMO HOĆEMO DA TRENIRAMO: Protest u Leoosavicu zbog zatvaranja Sportske hale (FOTO)
28. 05. 2025. u 11:00
EMOTIVNO VEČE NA "OLIMPIKU": Legendarni kapiten se vraća kući, navijačima Rome će biti čudno da ne bodre svog voljenog sina
POSLEDNjI meč 17. kola Serije A donosi emotivan duel na Olimpiku, gde Roma dočekuje Đenovu. U centru pažnje je povratak Danijelea De Rosija u Rim, ovoga puta kao rivala, dok domaćin traži pobedu kojom bi održao korak za timovima iz vrha tabele.
29. 12. 2025. u 09:00
CEO SVET JE OVO ČEKAO! Otkriveno kako je Nikola Jokić, da li su pukli ligamenti kolena i koliko će ga ova povreda koštati!
Povreda koju je Nikola Jokić doživeo na poslednjoj NBA utakmici Denver nagetsa u 2025. godini izazvala je lavinu reakcija. Ali, svi su čekali samo jedno - šta kažu lekari. I, došao je i taj trenutak.
30. 12. 2025. u 17:35
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (0)