KO BI DRUGI NEGO SRBIN! Aleksandar Mitrović doneo pobedu Al Hilalu u neverovatnom meču (VIDEO)
Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović dao je dva gola za Al Hilal na gostovanju Al Fatehu u pobedi rezultatom 4:3 (0:2) u 32. kolu lige Saudijske Arabije.
FOTO: Profimedia
Nakon početnog vođstva Al Fateha golovima Bendebke, Mitrović je najpre upisao asistenciju za Al Davsarija, koji je ubrzo i poravnao rezultat na 2:2.
Novu prednost domaćinu doneo je Batna u 82. minutu, da bi u 85. Mitrović postigao pogodak glavom i izjednačio rezultat na semaforu na 3:3.
U drugom minutu nadoknade Srbin je ponovo pogodio, ovog puta nogom, veoma efektnim udarcem uz stativu i tako doneo pobedu Al Hilalu.
Bili su to njegovi 17. i 18. golovi ove sezone u Saudi Pro ligi.
Preporučujemo
"GROBARI" NE MOGU DA VERUJU! Vladimir Lučić odabrao da potpiše novi ugovor sa Bajernom
16. 05. 2025. u 17:30
SRBIN SLAVIO, HRVAT DAVAO GOLOVE I TUGOVAO: Milan gubio 2:0 od Torina, pa pobedio!
08. 12. 2025. u 22:58
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.
08. 12. 2025. u 15:15
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)