PARTIZAN HVATA POSLEDNJU ŠANSU: Na spisku Stanojevića 23 imena, među njima je i ovaj igrač
Fudbaleri Partizana su otputovali u Belgiju, na revanš plej-ofa Lige konferencija koji je ujedno i poslednja šansa za jesen u Evropi.
Foto: EPA-EFE/PETER KLAUNZER
Šef stručnog štaba Aleksandar Stanojević je na spisak putnika stavio 23 fudbalera koji će biti u konkurenciji za utakmicu sa Gentom.
Među njima je i Aldo Kalulu koji nije igrao u prvom meču zbog kršenja klupske discipline.
Ka Belgiji su krenuli: golmani: A. Jovanović, Krunić i Stevanović, kao i igrači: Lazarević, Marković, De Medina, Mujakić, Filipović, Jurčević, Antić, Arijaga, Stjepanović, Kovač, Zahid, Šćekić, Grimaldo, Severina, Natho, Nikolić, Zubairu, Kalulu, Đ. Jovanović i Saldanja.
Foto: EPA-EFE/PETER KLAUNZER
Utakmica između Genta i Partizana igra se u sredu od 18 časova, a glavni arbitar biće Slovak Filip Glova. Gent je prošle nedelje u Beogradu pobedio s rezultatom 1:0. Pobednik dvomeča će u Ligu konferencija, gde će imati osam garantovanih evropskih mečeva, a poraženi završava sezonu u takmičenjima pod okriljem UEFA.
BONUS VIDEO VELIKO VESELjE: Slavlje igrača FK Radnički Niš nakon što su pobedili Železničar
Preporučujemo
NOVAK ĐOKOVIĆ SAZNAO RIVALA: Posle drame od pet setova zakazan srpski derbi u Njujorku
27. 08. 2024. u 07:43
KAO BAJKA: Napustila tenis na osam meseci zbog psihičkih problema, sad umalo izbacila olimpijsku šampionku sa Ju-Es opena!
26. 08. 2024. u 19:29 >> 20:23
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za petak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
24. 07. 2026. u 06:30
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
23. 07. 2026. u 07:19 >> 23:04
Komentari (0)