RUŽNE SCENE: Evo šta su "grobari" radili Zvezdinom Hvangu na večitom derbiju
Crvena zvezda i Partizan su se ove srede sastali u polufinalu Kupa Srbije, a taj meč je proticao uz ružne scene u prvom poluvremenu.
Foto: Printskrin/Arena sport
Naime, kad god bi južnokorejski reprezentativac In Beom Hvang odlazio da izvodi korner za Crvenu zvezdu, a to se dešavalo kod gola ispred južne tribine, gde se tradicionalno okupljaju najvatreniji navijači Partizana, "grobari" - oni su ga gađali tzv. "topovskim udarima".
In Beom Hvang štiti bubne opne od snažnih petardi kojima su ga "grobari" gađali na derbiju u Kupu / Foto: Printskrin/Arena sport
Kada se prvi put to desilo, snažne peterade padale su nekoliko metara od Hvanga, koji je bio u uglu iza kog se spajaju južna i istočna tribina stadiona "Rajko Mitić".
Zato je on, koliko-toliko, mirno uspevao da izvede korner, ali kada je sledeći put došao da to isto učini, oni koji su ga gađali - bili su precizniji, pa su novi topovski udari padali baš pokraj reprezentativca Južne Koreje.
On je dlanovima štitio uši od eksplozija koje su se dešavale, pa je brže-bolje ubacio loptu u igru, i to prilično loše: poslao ju je prejako, te je Partizan dobio priliku da organizuje brzi kontranapad.
Ta akcija nije urodila plodom, a Hvang je, nedugo zatim, izveo svoju "osvetu"...
Podsetimo, prenos utakmice Crvena zvezda - Partizan možete uživo da pratite na portalu "Novosti".
BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ZVEZDA RAZBILA PARTIZAN I UŠLA U FINALE KUPA! Crveno-beli mogli da do vrha napune mrežu crno-belih (VIDEO)
24. 04. 2024. u 21:04 >> 21:04
UEFA GLEDA I NE VERUJE: Evo šta će Belorusija da uradi zbog EURO 2024
24. 04. 2024. u 16:39
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
HRABRO ZA NASTAVAK EVROPSKOG SNA: Vojvodina juri gol zaostatka na "Grupama areni"
Vojvodina će ove večeri na "Grupama areni" (20.15) pokušati da nadoknadi gol zaostatka protiv Ferencvaroša i izbori plasman u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. Mađarski šampion iz prethodnih godina slavio je sa 2:1 u Novom Sadu, pa pred svojim navijačima ima lepu priliku da završi započeti posao i obezbedi dvomeč sa holandskim Tventeom.
16. 07. 2026. u 07:00
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)