MAJAMI PROŠAO DALJE: Mesi nastavlja gde je stao u Evropi

14. 03. 2024. u 08:40

Inter iz Majamija savladao je ekipu Nešvila rezultatom 3:1 i tako prošao dalje u Kupu šampiona Severne i Centralne Amerike. Lionel Mesi je ponovo bio jedan od glavnih igrača.

МАЈАМИ ПРОШАО ДАЉЕ: Меси наставља где је стао у Европи

Iskusni Mesi je rešio utakmicu već posle uvodna 23 minuta. Već u osmom minutu Mesi je pronašao još jednu zvezdu Majamija Luisa Suareza, koji je bez većih problema savladao protivničkog golmana 1:0.

U 23. minutu Mesi je bio taj koji je bio uposlen, ovaj put od paragvajskog igrača Dijega Gomeza, koji je ovaj poklon iskoristio i lako povisio na 2:0.

Mesi je napustio igru u 50. minut, a zamenio ga je Robert Tejlor koji je povisio kasnije na 3:0. U finišu utakmice Sem Saridž je postigao počasni gol za Nešvil.

Majami će u četvrtfinalu igrati protiv pobednika duela Monterej - Sinsinati.

BONUS VIDEO: MAJSTORIJA KATAIJA: Sjajan prijem i završnica "desetke" Crvene zvezde