''ŽENE TRČE BRŽE OD MBAPEA!'' Bolt žestoko isprozivao fudbalera PSŽ-a
Svetski rekorded u trci na 100 metara Jusein Bolt isprozivao je francuskog fudbalera Kilijana Mbape, da trči sportije od žena.
FOTO: EPA
Fudbaleri Pari Sen Žermena su i u revanšu u San Sebastijanu porazili Real Sosijedad sa 2:1 i ukupnim rezultatom 4:1 prošli u četvrtfinale Lige šampiona. Međutim, osim o kreatoru slavlja, Kilijanu Mbapeu, pažnju je privukla i njegova neverovatna brzina. Naime, Embape je u jednom momentu uspeo da pretrči sto metara za samo 10,9 sekundi, što je izazvalo divljenje mnogih.
Ipak, Jamajčanin to nije video tako. Prema navodima "Athletics Weekly", Bolt je komentarisao da se nasmejao kada je video taj podatak, dodavši da "devojke trče brže od toga".
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
SAN SIRO JE USKORO PROŠLOST: Milan počinje sa izgradnjom novog stadiona
06. 03. 2024. u 20:15
FK CRVENA ZVEZDA: Važno obaveštenje za ''delije'' uoči duela sa Partizanom
06. 03. 2024. u 16:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
OVO SU SVI ČEKALI! Kreće nokaut faza, verujemo u jednog od domaćina
POČINjE ono što smo svi čekali, obračuni šesnestine finala, a prvi na teren izlaze Južna Afrika i Kanada koji se sastaju u Inglvudu od 21.00.
28. 06. 2026. u 10:30
"STRAŠAN" MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!
Fudbaleri Austrije i Alžira odigrali su meč 3. kola grupne faze i na kraju utakmice semafor je pokazivao 3:3.
28. 06. 2026. u 05:59 >> 01:26
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)