A, SAD ADIO: Cedevita Olimpija promenila trenera, a ovo je razlog

Александар Илић
Aleksandar Ilić

01. 01. 2024. u 22:52

Italijanski stručnjak Simone Pjaniđani više nije trener košarkaša Cedevita Olimpije, objavio je slovenački klub na zvaničnom sajtu.

А, САД АДИО: Цедевита Олимпија променила тренера, а ово је разлог

Foto: EPA-EFE/TOLGA BOZOGLU

Pjaniđani je na klupu ekipe iz Ljubljane stigao na početku sezone, ali je usled zdravstvenih problema odlučio da se povuče.

- Zahvaljujemo Simoneu na profesionalnom radu i odnosu tokom vremena koje je proveo sa nama, a ujedno mu želimo sve najbolje u nastavku karijere i brz oporavak, rekao je direktor Cedevita Olimpije Davor Ubinec.

Italijana će na klupi zameniti iskusni slovenački trener Zoran Martić, koji je tokom sezone 2017/18 vodio Olimpiju.

- Moj dolazak u Cedevita Olimpiju poklapa se sa početkom kalendarske godine. Zahvaljujem se upravi kluba na ukazanom poverenju i prilici. Svestan sam situacije u kojoj se nalazimo i očekivanja sportske javnosti. Uveren sam da dobrim radom, uz pomoć navijača možemo da ih ostvarimo, istakao je Martić.

BONUS VIDEO: Oni su naš ponos! Posle Đokovića, Jokiću uručeno značajno priznanje

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NJIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)

PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NjIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i - sportske događaje. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" vezane su za Italiju. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja. A ruski predsednik Vladimir Putin je zbog toga i te kako oduševljen, te je rešio da nestvarne heroje hitno odlikuje. Pred jednim od njih je i kleknuo.

19. 03. 2026. u 19:58

Komentari (0)

POVRATAK DUŠANA VLAHOVIĆA! Povreda je prošlost, Srbin spreman da povede Juve do mesta koje vodi u Ligu šampiona!