UŽAS U ŠPANIJI: Smrt usred fudbalskog meča Granada - Atletik Bilbao! Utakmica prekinuta istog časa

Meč 16. kola Primere između Granade i Atletiko Bilbaa prekinut je pošto je jedan navijač na tribinama doživeo srčani zastoj.

УЖАС У ШПАНИЈИ: Смрт усред фудбалског меча Гранада - Атлетик Билбао! Утакмица прекинута истог часа

Foto: Novosti arhiva

Lekarska ekipa je odmah utrčala na tribine i pružila potrebnu pomoć nesrećnom navijaču a sudija je uputio igrače u svlačionicu. Sve to se desilo nakon svega 18 minuta igre.

Nakon nešto više od pola sata stigla je tužna vest, da je navijač preminuo.

Predstavnici dva kluba su se potom dogovorili da meč ne bude nastavljen iz poštovanja prema porodici preminulog navijača.


Španski mediji navode da će rukovodstvo La Lige naknadno da saopšti termin odigravanja nastavka utakmice.

Atletiko je u momentu prekida imao prednost od 1:0 pošto su do pogotka stigli u šestom minutu meča.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

PARI SEN ŽERMEN OPET OSVOJIO LIGU ŠAMPIONA! Istorijsko finale, Arsenal pao u neviđenoj drami (VIDEO)

PARI SEN ŽERMEN OPET OSVOJIO LIGU ŠAMPIONA! Istorijsko finale, Arsenal pao u neviđenoj drami (VIDEO)

Pari Sen Žeremen i Arsnal su odigrali izuzetno zanimljivo finale UEFA Lige šampiona 2026, a meč u Budimpešti završen je istorijskom, drugom uzastopnom evropskom titulom za pariske "svece" - rezultat je bio najpre 1:1 posle 120 minuta igre (strelci su bili Kai Haverc i Usman Dembele iz penala), a onda je u izvođenju jedanaesteraca do titule došao tim i francuske prestonice - 4:3.

30. 05. 2026. u 21:01 >> 21:10

Komentari (1)

ISPAO SA ROLAN GAROSA, A DAN KASNIJE - JOŠ I OVO: Novak Đoković saznao lošu vest