RASPUCANI „BELI“: Fudbaleri Sloge u Kraljevu pobedili Mokru Goru
Ubedljivom pobedom protiv Mokre Gore 4:0 (2:0) pred svojim navijačima, fudbaleri Sloge iz Kraljeva upisali su 12 uzastopni i ujedno 12 prvenstveni trijumf.
G.Šljivić
U okviru 13. kola Šumadijsko-Raške zone, „beli“ su na Gradskom stadionu u Kraljevu slavili zasluženu pobedu protiv ekipe iz Zubinog Potoka golovima Despotovića u 41., Milovanovića u 45. i 77. i Dmitrića u 59. minutu.
G.Šljivić
Sloga na tabeli suvereno zauzima lidersku poziciju, a u narednom kolu očekuje je duel na gostovanju protiv Srbije iz Ilićeva.
Preporučujemo
LALATOVIĆ SE RAZBESNEO PRED DOLAZAK ZVEZDE! Ovo ga je naljutilo kao nikad pre!
04. 03. 2026. u 16:55
JUNAJTEDOVA RENESANSA TRAJE OD PROŠLOG DUELA SA DANAŠNjIM RIVALOM: "Svrake" su upale u krizu iz koje će se teško izvući
NjUKASL dočekuje Mančester Junajted u sredu na Sent Džejmsovom parku u trenutku kada su gosti vezali 11 utakmica bez poraza u Premijer ligi.
04. 03. 2026. u 06:30
CEO SVET U ŠOKU! Evo šta su uradile fudbalerke Irana na prvoj međunarodnoj utakmici otkako su Amerika i Izrael napali njihovu zemlju (VIDEO)
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke.
03. 03. 2026. u 15:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)