POGODAK NEMACA KOJI SU "DELIJE" SLAVILE: Ovako je Zvezda ekspresno smanjila vođstvo Lajpciga u Ligi šampiona (VIDEO

07. 11. 2023. u 22:45

Fudbaleri Crvene zvezde i Lajpciga sastali su se u meču 4. kola Lige šampiona, a nedugo nakon što su gosti poveli sa 0:2, domaćini su prepolovili zaostatak.

ПОГОДАК НЕМАЦА КОЈИ СУ ДЕЛИЈЕ СЛАВИЛЕ: Овако је Звезда експресно смањила вођство Лајпцига у Лиги шампиона (ВИДЕО

Screenshot / TV Arena sport

Samo četiri minuta posle gola bundesligaša, koji je do "+2" došao u 77. minutu, Zvezda je smanjila na 1:2.

Tada je domaćin odigrao kratko dodavanje prilikom kornera, a centaršut koji je usledio doveo je do toga da Benjamin Henrihs glavom skrene loptu u mrežu sopstvenog kluba (VIDEO). Gol je bio prvobitno pripisan Geloru Kangi, ali je potom to preinačeno u autogol gostiju.

Podsetimo, prenos utakmice Crvena zvezda - Lajpcig možete užvio da pratite uz portal "Novosti".

BONUS VIDEO: NESVAKIDAŠNjA KOREOGRAFIJA: Ovo su "delije" uradile za meč Zvezda - Jang bojs u Ligi šampiona