ŠAMPION SE MUČIO: Osimen se obrukao sa "bele tačke" (VIDEO)

Tanjug

24. 09. 2023. u 21:09

Fudbaleri Bolonje i Napolija odigrali su večeras bez golova na stadionu "Renato Dal'Ara" u utakmici petog kola Serije A.

ШАМПИОН СЕ МУЧИО: Осимен се обрукао са беле тачке (ВИДЕО)

Tanjug/ap

Napoli je najveću šansu na utakmici imao u 72. minutu preko Viktora Osimena, koji u 72. minutu nije iskoristio penal za klub iz Napulja.

Napoli je poslednju pobedu u Seriji A ostvario 27. avgusta protiv Sasuola (2:0). Klub iz Napulja je na poslednja tri meča zabeležio jedan poraz i dva remija. Napoli je prošle sezone osvojio titulu u Seriji A.

Napoli je sedmi na tabeli sa osam bodova. Bolonja je 11. na tabeli sa šest bodova.

Napoli će u narednom kolu na svom terenu dočekati Udineze, dok će Bolonja gostovati Monci

BONUS VIDEO: Selektor SAD Stiv Ker kupio deonice Majorke