KAKAV DERBI, STRAŠAN DERBI: Arsenal preokretom do trijumfa protiv Junajteda (VIDEO)

03. 09. 2023. u 20:36

Fudbaleri Arsenala pobedili su Mančester Junajted u derbiju Premijer lige, rezultatom 3:1.

КАКАВ ДЕРБИ, СТРАШАН ДЕРБИ: Арсенал преокретом до тријумфа против Јунајтеда (ВИДЕО)

Tanjug/AP

Po goste je sve počelo kako su želeli. Došli su do vođstva u 27. minutu. Ipak, nisu se nešto dugo radovali. Usledilo je izjednačenje samo nekoliko minuta kasnije. Egzekutor dobre prilike bio je Martin Odegard.

Iako je Mančester bolje otvorio meč, uz prilike Antonija Marsijala, a potom i markusa Rašforda do preokreta je došao Arsenal.

Tobdžije su u sudijskoj nadoknadi povele 2:1, strelac je u 96. minutu bio Deklan Rajs, a konačnih 3:1 postavio je Gabrijel Žesus u 11. minutu zaustavnog vremena.