ZNA TOTENHEM I BEZ KEJNA, ALI... Goleada u gradskom derbiju

13. 08. 2023. u 17:50

FUDBALERI Brentforda remizirali su na svom terenu protiv Totenhema u prvom kolu Premijer lige (2:2).

ЗНА ТОТЕНХЕМ И БЕЗ КЕЈНА, АЛИ... Голеада у градском дербију

Tanjug/AP

"Pčelice" su posle odlične prošle sezone i u novu ušli s povoljim rezultatom protiv gradskog rivala koji je bio blagi favorit.

Biće Totenhemu vraški teško nadoknaditi golove Harija Kejna, Sparsi danas jesu postigli dva gola, ali oba su delo defanzivaca, dok u ofanzivi završnice nije bilo.

Dobro je krenula četa Ejndža Postekoglua i povela već u 11. minutu golom Kristijana Romera koji se tri minuta kasnije povredio, pa ga je zamenio Sančes.

Radost gostiju trajala je sve do 26. minuta kada je reprezentativac Kameruna Brajan Mbeumio s penala savladao Vikarija koji je i skrivio jedanaesterac.

Deset minuta kasnije, "pčelice" stižu do novog potpunog preokreta pošto je Joan Visa postigao gol za domaću ekipu.

Duboko u nadoknadi prvog poluvremena, Emerson Rojal iskoristio je dodavanje Medisona i postavio, kasnije će se ispostaviti, konačan rezultat 2:2.

Potom je Totenhem krenuo još jače u drugom poluvremenu, mada je Brentford imao dve opasne situacije pre nego što je Ričarlison šutirao pravo u Flekena unutar kaznenog prostora.

BONUS VIDEO: Žurka na Čairu nakon opstanka u Superligi Srbije