FENOMENALNI TADIĆ: Ajaksov kapiten sjajnom asistencijom namestio gol saigraču (VIDEO)

12. 03. 2023. u 17:58 >> 19:28

Ajaks je slavio na gostovanju Herenvenu rezultatom 4:2, a Dušan Tadić je na sjajan način asistirao za treći gol Kopljanika.

ФЕНОМЕНАЛНИ ТАДИЋ: Ајаксов капитен сјајном асистенцијом наместио гол саиграчу (ВИДЕО)

FOTO> EPA

Dušan Tadić ponovo dominira u dresu Ajaksa, ovoga puta na gostovanju protiv Herenvena.

Poveo je Ajaks već u desetom minutu, precizan je bio Kudus. Udvostručili su gosti prednost, šest minuta kasnije, u režiji Alvareza. U 19. minutu već je bilo 0:3, asistirao je fenomenalno Tadić, a precizan bio Bergvijin.

BONUS VIDEO: KANGA NEPOGREŠIV: Ovako je Zvezda postigla drugi pogodak protiv Pazaraca