MOMENAT KOJI JE UTIŠAO HUMSKU: Šerif u sudijskoj nadoknadi vremena preokrenuo protiv Partizana (VIDEO)

23. 02. 2023. u 19:40

PARTIZAN i Šerif su se sastali u u revanš utakmici šesnaestine finala Lige konferencija, a iako su crno-beli poveli, na veliki predah otišli su uz rezultatski zaostatak.

МОМЕНАТ КОЈИ ЈЕ УТИШАО ХУМСКУ: Шериф у судијској надокнади времена преокренуо против Партизана (ВИДЕО)

Nakon što je klub iz Beograda pobedio u prvom meču sa 0:1, a u drugom došao do rane prednosti golom Meniga, poluvreme je završeno sa 1:2 u korist gostiju iz Moldavije.

Šerif, koji je samo sedam minuta gubio, usled penala koji je nesmotreno skrivio Saničanin, poveo je u sudijskoj nadoknadi vremena.

Gubljenje lopte na sredini terena domaći tim je skupo platio: Moldavci su organizovali brzu, jednostavnu akciju, a onda je je s leve strane Akanbi proigrao Diopa koji je vrlo preciznim udarcem matirao Partizanovog golmana Popovića:

Podsetimo, prenos utakmice Partizan - Šerif možete uživo da pratite na portalu "Novosti".

Bonus video: Podrška kada je najpotrebnije - ovako su grobari pevali Partizanu pred revanš sa Šerifom