DEJAN STANKOVIĆ MOŽE DA SE RADUJE: Važna pobeda Sampdorije u borbi za opstanak u Seriji A

04. 01. 2023. u 15:06

NIJE Dejan Stanković imao dobre rezultate od kada je seo na klupu Samdorije, ali nastavak prvenstva doneo je radost srpskom stručnjaku i navijačima kluba iz Đenove.

ДЕЈАН СТАНКОВИЋ МОЖЕ ДА СЕ РАДУЈЕ: Важна победа Сампдорије у борби за опстанак у Серији А

Sampdorija je u 16. kolu Serije A kao gost savladala Sasuolo sa 2:1 i došla do važne pobede u bobri za opstanak u najelitnijem rangu italijanskog fudbala.

Izabranici bivšeg trenera Crvene zvezde su u razmaku od tri minuta postigli dva gola. Najpre je u 25. minutu Manolo Gabijadini pogodio za vođstvo Sampdorije, a prednost je duplirao Tomaso Auđelo.

Neizvesnost u utakmicu uneo je Domeniko Berardi koji je u 64. minutu bio precizan sa bele tačke.

Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata, gosti su odoleli i stigli tek do druge pobede u Seriji A.

Sampdorija je trenutno 18. na tabeli sa devet bodova, ali je i dalje u zoni ispadanja, dok je Sasuolo na 15. mestu sa 16 bodova.

BONUS VIDEO: BRAZIL TUGUJE: Trodnevna nacionalna žalost dok se zemljaci sećaju i opraštaju od Pelea