ŠOK U FRANCUSKOJ: Partizan bolje vesti nije mogao da dobije

13. 10. 2022. u 23:25

PARTIZAN je slavio protiv Kelna u Beogradu 2:0, a posle toga crno-beli dobili su i odlične vesti iz Francuske.

ШОК У ФРАНЦУСКОЈ: Партизан боље вести није могао да добије

Ekipa Slovacka uspela je da savlda Nicu i tako obezbedi Partizanu da ostane na prvoj poziciji grupe u Ligi konferencija.

Nica i Partizan su ekipe koje se bore, bar trenutno, za prvo mesto u grupi, a posle ove večeri su se iz Partizana i osamostalili na njemu sa čak tri boda više od francuske ekipe.

Ekipa Slovacka gubila je na poluvremenu 1:0, Sofijan Diop otvorio je meč golom u 14. minutu.

U drugom poluvremenu Česi su okrenuli sve na svoju vodenicu. Mihal Tomić izjednačio je u 75. minutu.

Žan Kler Todibo je zbog guranja dobio crveni karton u 85. minutu, da bi potpuni šok usledio samo dva minuta kasnije, kada je Petr Rajnberk postigao gol za Slovacko i za konačnih 1:2.

Ovom pobedom, Slovacko je došao do četiri boda, koliko ima i Keln. Nica je ostala na drugom mestu sa bodom više, dok je Partizan usamljen na prvoj poziciji sa osam osvojenih poena.

BONUS VIDEO: PIKSI, VIDIMO SE, BRATE! Kad Dragan Stojković Piksi dođe na meč Radničkog iz Niša