PARTIZAN VODI NA POLUVREMENU: Ovako je Patrik Andrade slomio otpor Radničkog u Sremskoj Mitrovici (VIDEO)

A.I

28. 09. 2022. u 16:02

FUDBALERI Partizana danas gostuju u Sremsoj Mitrovici, a protivnik u okviru Kupa Srbije je ekipa Radničkog.

ПАРТИЗАН ВОДИ НА ПОЛУВРЕМЕНУ: Овако је Патрик Андраде сломио отпор Радничког у Сремској Митровици (ВИДЕО)

Igrao se 18. minut kada je novi ljubimac "grobara" - Dijabate povukao po levom boku, odigrao povratnu loptu ka Patriku Andraderu, a ovaj perfektnim udarcem iz kolena, sa ivice kaznenog prostora matirao protivničkog golmana.

"Parni valjak" na poluvremenu vodi rezultatom 1:0, a direktan tekstualni prenos ovog susreta možete pratiti na portalu "Novosti"

BONUS VIDEO VLAHOVIĆ NOVI REKORDER: Pet najvećih transfera srpskih fudbalera