"BELIMA" BOD U NADOKNADI: Sloga u Kraljevu remizirala protiv Ariljaca

G. ĆIROVIĆ

27. 08. 2022. u 21:34

Prvi ovosezonski bod osvojili su fudbaleri Sloge iz Kraljeva pošto su danas pred svojim navijačima podelili plesa ekipom Budućnosti iz Arilja odigravši meč bez pobednika 1:1 (0:0).

БЕЛИМА БОД У НАДОКНАДИ: Слога у Краљеву ремизирала против Ариљаца

G.Šljivić

U okviru 3. kola Srpske lige „Zapad“ prvo poluvreme na Gradskom stadionu u Kraljevu završeno je bez golova, a u nastavku su prvi do prednosti stigli gosti iz Arilja. I, kada se činilo da će Budućnost odneti ceo plen, do vrednog boda igrači Sloge stigli su golom Anđelkovića u sudijsjkoj nadoknadi vremena.

G.Šljivić

Bez pobednika u meču Sloga-Budućnost Arilje

U narednom, 4. kolu Sloga će u Požarevcu gostovati Mladom Radniku, dok će Budućnost na svom terenu snage odmeriti protiv Tutina. Pre toga, Kraljevčane u sredu očekuje odloženi meč 1. kola protiv OFK Mihajlovca pred svojim navijačima.