BUM! LUKA JOVIĆ PONOVO POCEPAO MREŽU: Preporod srpske gol - mašine (VIDEO)
GOLGETER Fiorentine Luka Jović postigao je novi gol u dresu viole, ovoga puta mrežu je tresao na prijateljskom meču protiv Betisa.
Foto: Printskrin
Igrao se 61. minut kada je srpski fudbaler bio najviši u skoku i prepolovio prednost tima iz Sevilje udarcem glavom, koji je do tog trenutka vodio sa 2:0.
Bio je viši i jači od direktnog rivala i ponovo podsetio na najbolje dane, kada je rešetao mreže u Bundesligi, noseći dres Ajntrhta.
Izdanak Zvezdine škole nastavio je sjajan niz igara u predsezoni, pokazao je da su mu samo bili potrebni minuti i šansa da pokaže kakav istančan njuh za gol ima.
Fiorentina prvi meč u novom prvenstvu Italije igra protiv Kremoneza 14. avgusta.
Bonus video: Kad je u halu ušao vojni orkestar, "grobari" i "delije" zagrmeli kao jedan!
Preporučujemo
ROMA BI DA SE VRATI MEĐU TOP ČETIRI: "Vučica" ide na noge tradicionalno povoljnom protivniku
Nakon što su overili plasman u osminu finala Lige Evrope, fudbaleri Rome vraćaju fokus na Seriju A i večeras gostuju Udinezeu, tradicionalno povoljnom rivalu za "vučicu" (20.45).
02. 02. 2026. u 08:00
SVI U ŠOKU! Reprezentativka Srbije ima rak, doktori dijagnostikovali karcinom - svi se mole za nju!
Najnovije vesti iz srpskog sporta su uzdrmale mnoge.
02. 02. 2026. u 20:00
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)