ZVEZDA SAZNALA RIVALA POSLE DRAME: Veliki preokret u Luksemburgu! Srpska četa dolazi na Marakanu

26. 07. 2022. u 21:37

FUDBALERI Crvene zvezde dobili su protivnika u trećem kolu Lige šampiona, na megdan beograskim crveno-belima će ići jermenski Pjunik, koji je bio bolji od Didelanža, pošto je slavio u drugom meču u Luksemburgu 4:1.

ЗВЕЗДА САЗНАЛА РИВАЛА ПОСЛЕ ДРАМЕ: Велики преокрет у Луксембургу! Српска чета долази на Маракану

Jermeni su "jurili" prednost u Didelanžu, posle neuspeha u prvom duelu na svom terenu (1:0). Ipak, nije dobro počelo po njih, domaći su poveli u 21. minutu preko Hasana i činilo se da je sve u rukama tima Karlosa Fangera. No, gosti su uzvratili posle svega tri minuta, Žuninjo je poravnao rezultat.

U nastavku je Pjunik načinio totalni preokret, prvo Juričić u 54, a potom i Otubandžu 76. minutu su okrenuli ukupni rezultat u korist svog tima.

Juričić je drugim golom overio pobedu svoje ekipe u 85. minutu i tako zakazao duel sa timom Dejana Stankovića.

Zanimljivo, za Pjunik nastupaju čak trojica srpskih fudbalera – Zoran Gajić i Uroš Nenadović koji su se našli među starterima za ovu utakmicu i Nemanja Mladenović koji nije ulazio.

Prvi duel se igra na stadionu "Rajko Mitić" trećeg avgusta, a revanš je devetog avgusta u Jerevanu.