REMI U DERBIJU LIGE NACIJA: Italija i Nemačkoj po bod, Crnogorcima ceo plen

04. 06. 2022. u 23:16 >> 23:24

OVOG vikenda odigrani su preostali mečevi prvog kola Lige nacija , a u Bolonji na programu je bio veliki derbi na stadionu "Renad Del Ara" između Italije i Nemačke.

РЕМИ У ДЕРБИЈУ ЛИГЕ НАЦИЈА: Италија и Немачкој по бод, Црногорцима цео плен

Utakmicu koja je bila u fokusu fudbalske javnosti ove večeri, sudio je srpski artibar, Srđan Jovanović, a Italija i Nemačka odigrale su nerešeno 1:1.

Rasplet se odigrao u intervalu od samo tri minuta. Pelegrini je u 70. minutu doveo "azure" u vođstvo, da bi samo malo kasnije veliko slavlje pokvario sjani bek Kimih i postavio konačan rezultat.

U diviziji B, takmičenje je trijumfom nad Rumunijom započela selekcija Crne Gore. Na stadionu "Pod goricom" prvi je mrežu zatresao Stefan Mugoša, napadač korejskog Inčona, da bi sve dileme odgonetnuo Marko Vukčević, igrač rumunskog Arada u 87 minutu zatresao je mrežu, za prve bodove naših komšija.

Reprezentacija Turske je na domaćem terenu uspela da savlada Farska ostrva rezultatom 4:0 a pogotke su postizali Under, Dervišoglu, Dursun i Demiral.

BONUS VIDEO: Ovo su fudbaleri sa najvećim zaradama