NISAM SE ČUO SA SAMJUELOM ETOOM: Srbija ima kvalitet za dugo čekani iskorak na Mundijalu!
REPREZENTACIJA Srbije nastupaće na Svetskom prvenstvu u Kataru, a naši fudbaleri već su pod lupom javnosti koja pomno prati dešavanja oko naše nacionalne selekcije.
Instagram / FK Crvena zvezda
Dejan Stanković važi za jednog od najuspešnijih fudbalera u reprezentaciji Srbije, a trener Zvezde na današnjoj konferenciji za medije pred duel sa TSC dotakao se i reprezentacije.
- Nisam se čuo sa Samjuelom Etoom, ali hoćemo sigurno. Veoma jaka grupa, ne i nemoguća, pogotovo jer smo i mi kao reprezentacija nezgodan protivnik. Krivo mi je što se ponovila ista grupa sa prethodnog Svetskog prvenstva, ali šta da se radi. Srbija ima kvalitetnu ekipu, igraju veoma dobar fudbal i sa takvom energijom i pristupom ubeđen sam da može da se napravi iskorak na koji se dugo čeka. Naravno, mislim na prolazak u "nokaut" fazu, a tamo je onda sve moguće. Od srca im želim sve najbolje - zaključio je Stanković.
Podsetimo, fudbaleri Srbije na Svetskom prvenstvu igraće zajedno sa Brazilom, Švajcarskom i Kamerunom, čija je legenda bivši napadač Samjuel Eto sa kojim je trener crveno-belih igrao u Interu.
BONUS VIDEO: Navijači Rendžersa u koloni autobusa krenuli kroz Beograd na Marakanu
Preporučujemo
"ZVEZDO, HVALA TI": Reči bivšeg ruskog reprezentativca odjekuju Evropom
05. 04. 2022. u 11:44
VEČITI DERBI KOJI ODLUČUJE ŠAMPIONA: Poznata satnica sudara Zvezde i Partizana
05. 04. 2022. u 10:57
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
HAJDUK "SVETI" ZVEZDU: Splićani nadomak eliminacije starog dželata "crveno-belih"
HAJDUK ima kapital od dva gola pred revanš drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Pafosa. Posle pobede od 2:0 na "Poljudu", hrvatski velikan putuje na Kipar sa jasnim ciljem, da sačuva prednost i izbori plasman u narednu rundu, dok domaćin veruje da uz podršku svojih navijača može da režira veliki preokret na "Alfamega stadionu" (19.00).
30. 07. 2026. u 07:30
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
RIBE SAME MASOVNO ISKAČU IZ DUNAVA: Ljudi ne veruju šta se desilo kod Smedereva (VIDEO)
NA DUNAVU, u neposrednoj blizini Smederevske tvrđave, zabeležen je prizor koji se ne viđa svakog dana.
28. 07. 2026. u 19:54 >> 20:05
Komentari (0)