BEZ POBEDNIKA NA KROVU: Voždovac i Čukarički morali da se zadovolje bodom

05. 11. 2021. u 19:12

FUDBALERI Voždovca i Čukaričkog odigrali nerešeno - 1:1 u prvoj utakmici 16. kola Superlige Srbije na krovu Tržnog centra "Stadion".

БЕЗ ПОБЕДНИКА НА КРОВУ: Вождовац и Чукарички морали да се задовоље бодом

Meč je idealno počeo za "brđane". Gosti su do vođstva došli već u 7. minutu kada je Ibrahima Ndiaje savladao Miloja Prekovića.

"Zmajevi" su od tog momenta krenuli po izjednačenje i uspeli su u trećem minutu nadoknade da postignu gol, ali je on poništen nakon što su reagovale sudije iz VAR sobe.

Ipak, to nije obeshrabrilo Voždovac koji je uspeo da poravna rezultat u 68. minutu kada je Miloš Milović pogodio mrežu rivala. Do kraja utakmice promene rezultata nije bilo, pa su obe ekipe morale da se zadovolje bodom.

Voždovac posle ovog meča zauzima šesto mesto sa 22, dok je tim sa Banovog brda treći sa 26 bodova.

BONUS VIDEO: Koreografija navijača Zvezde pred meč sa Midtjilandom