METALAC I DALJE U KRIZI: Napredak brojao do tri u Gornjem Milanovcu, radovao se i Spartak

02. 11. 2021. u 18:43

FUDBALERI Metalca nastavili su sa lošim rezultatima u poslednje vreme. Tim iz Gornjeg Milanovca je na svom terenu poražen od Napretka sa 3:2 u 15. kolu Superlige Srbije.

МЕТАЛАЦ И ДАЉЕ У КРИЗИ: Напредак бројао до три у Горњем Милановцу, радовао се и Спартак

Izabranici Žarka Lazetića su doživeli peti vezani neuspeh u prvenstvu i jasno je da se nalaze u krizi.

Gosti su odigrali fantastično prvo poluvreme i vodili su sa 3:1 zahvaljujući pogocima koje su postigli Tomić, Kerkez i Jovanović. Jedini gol za Metalac u tom delu meča bio je delo Krajišnika.

Na stratu drugog dela domaćin je smanjio rezultat preko Stojića. Ipak, promene ishoda nije bilo, pa su bodovi otišli za Kruševac.

Metalac je posle novog poraza na 15. mestu na tabeli sa 12 bodova, dok su Kruševljani peti sa 23.

U prvoj utakmici dana Spartak je slavio u Lazarevcu protiv Kolubare sa 2:1.

Meč je dobro počeo za domaće koji su do prednosti stigli u 11. minutu kada je Đuranović savladao Vasiljeviću. Ipak, gosti su uspeli da poravnaju rezultat do odlaska na odmor. Igrao se 36. minut kada je Srećković doneo izjednačenje Subotičanima.

Kada se očekivalo da timovi podele po bod, da se to ne desi pobrinuo se Bijelović koji je pobedu Spartaku doneo u 89. minutu.

Izabranici Vladimir Gaćinovića su nakon trećeg vezanog trijumfa stigli do pozicije broj osam i imaju 21 bod, dok je Kolubara na 14. mestu sa 13 bodova.

BONUS VIDEO: PARTIZAN PROTIV GENTA: Kako izgleda dosadašnji učinak crno-belih sa Belgijancima